Albatriti tregon pse ka ndarë rrugët me Florin dhe nuk po bashkëpunojnë më

Albatrit Muqiqi ka folur për mungesën e bashkëpunimeve me Flori Mumajesin.

Albatrit Muqiqi ka zbuluar shumë të reja nga jeta e tij në intervistën për emisionin Sevenbizz.

Gjatë bisedës, këngëtari është pyetur nga Meriton Mjekiqi edhe për ndërprerjen e bashkëpunimit të Albatritit me Flori Mumajesin, me të cilin ka bërë mjaft shumë hite gjatë karrierës së tij.

Bashkëpunimi i tij me këngëtarin nga Shqipëria, ‘Tequila Vava’ ishte një hit i vërtetë para 7 viteve, ndërsa ai tregon pse ka ndarë rrugët me Florin: