Albërie Hadërgjonaj si “vajzë” e re

Nuri dhe sharmi i saj po vazhdojnë të bëjnë përshtypje çdo herë e më shumë.

Albërie Hadërgjonaj, edhe pse në moshë po arrin që të qëndrojë në top formë dhe për këtë gjë çdo herë e më shumë po komplimentohet, shkruan Kosovarja.

Së fundi, është shfaqur në një fotografi në të cilën dukej si 20 vjeçare, teksa ishte veshur në rroba sportive, duke vënë në pah linjat e saj të belit.

Se nuk po di të plaket, dhe është bërë konkurrencë e shumë vajzave të reja, ky imazh i rrallës e dëshmon këtë më së miri. /Kosovarja/

Loading poll ...