Albërije Hadërgjonaj: Nëna ime po më kritikon që po zhvishem

  Albërije Hadërgjonaj ka treguar se nënës së saj nuk po vie aspak mirë që ajo po zhvishet.      

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj gjatë një interviste të fundit në ‘Oxygen’ ka folur pa dorza, shkruan lajmi.net.

Ajo edhe njëherë e ka dëshmuar se është një femër me shpirt luftarak andaj i ka tejkaluar të gjitha sfidat të cilat i janë shfaqur.

Këngëtarja e ka pranuar se ka bërë ndërhyrje estetike në hundë dhe po ashtu e ka pranuar se merr shpesh kritika nga nëna e saj e cila i thotë se po e tepron me zhveshjen nëpër paraqitje skenike./Lajmi.net/

  

Loading poll ...