Albulena Haxhiu bëhet teze, publikon foton më të ëmbël

Albulena një nënë e përkushtuar, kaq me stil i ka veshur fëmijët Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu është ndër deputetet më aktive në Kuvendin e Kosovës.

Jemi mësuar ta shohim me deklarata politike dhe gjithmonë e veshur shumë serioze, shkruan ORAinfo.

Albulena është shumë aktive në rrjetet sociale, ku mund të shohim edhe postime nga jeta e saj private.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është bërë teze dhe ka publikuar një foto shumë të ëmbël.