Alketa Vejsiu e ëmbël sa më s’ka, me dukjen iu lë pa fjalë!

Është njëra ndër moderatorët më të dashura shqiptare.

Alketa Vejsiu çdo herë kujdeset të sjell imazh në të cilat shkëlqen me dukje, shkruan Indeksonline.

Edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, prezantuesja e njohur ka sjellur për ndjekësit e saj në ‘Instagram’ një fotografi ku dukej në formë të mrekullueshme.

Biondina simpatike dukej tejet joshëse derisa buzëqeshja dhe grimi i lehtë ia kompletonin dukjen.

Loading poll ...

Ndryshe, Alketa kohëve ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vijë me projekte të reja