Alketa Vejsiu mahnitë, fytyra e saj plotë shkëlqim

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu ka publikuar një fotografi të re në ‘Instagram’.

E njohur për bukurinë e saj natyrale dhe thjeshtësinë, Alketa edhe këtë herë ka mahnitur me dukjen e saj, shkruan Indeksonline.

Me grim të theksuar dhe flokë të kapura lart, prezantuesja e njohur ka shkëlqyer edhe këtë herë.

Ndryshe, Alketa përveç si moderatore drejton suksesshëm edhe një biznes i cili merret me organizimin e ahengeve familjare.

Loading poll ...