Alketa Vejsiu shfaqet në krahët e disa meshkujve!

Alketa Vejsiu është prezantuesja e njohur shqiptare, e cila çdo herë bënë përshtypje me pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet së bashku me bashkëpunëtorët dhe artistët e “Dance With Me”.

Alketa shihet e veshur në fustanin e kuq, teksa mbahet në krah nga këta meshkuj.

Rikujtojmë, që përveç prezantuese Alketa në fillim të karrierës së saj është marr edhe me muzikë, ku edhe pati realizuar shumë projekte.

Loading poll ...