Alketa Vejsiu siç nuk e keni parë

 

Alketa Vejsiun jemi mësuar ta shohim elegante por jo edhe kështu.

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, është shumë e komentuar në media për shkak të profesionalizmit por edhe elegancës, shkruan lajmi.net.

Ndryshe nga ekrani ajo jashtë syrit të publikut dhe profesionit që ka është një person i thjeshtë dhe shumë sportiv.

Mirëpo nuk e kemi parë asnjë herë duke bërë ‘yoga’ dhe në Instagram para pak minutash ajo i ka ndarë me ndjekësit disa foto të tilla ku shihet duke e shijuar maksimalisht angazhimin në këtë pikë.

Pranë fotove të postuara ka pranuar komente pozitive nga ndjekësit./Lajmi.net/