Almeda Abazi shijon kështu shtatzëninë e parë

Almeda Abazi është duke e shijuar shtatzëninë e parë të saj.

Prezantuesja, aktorja e së fundmi edhe këngëtarja është në pritje të ëmbël të një djali, shkruan lajmi.net.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman do bëhen prindër për herë të parë të cilët ndihen tejet të emocionuar për këtë.

Abazi së fundmi solli dy video në llogarinë e saj, Instagram e cila shfaqet në top-formë dhe mjaft e gëzuar.

Almeda konsiderohet të jetë njëra prej femrave më të bukura shqiptare dhe këtë tashmë e ka dëshmuar.