Almeda dhe Tolga zgjedhin emrin për foshnjën që po presin

 

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë zgjedhur një emër për djalin.

Almeda Abazi është përgjigjur në pyetjet e ndjekësve në Instagram, shkruan lajmi.net.

Një prej tyre e pyeti atë se a kanë vendosur si ta quajnë djalin, pasi tashmë Almeda është në muajin e shtatë të shtatzënisë.

“Efehan”, ishte përgjigja e menjëhershme e Almedës.

Kujtojmë që Almeda Abazi është e martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman. /Lajmi.net/