Almeda shtatzënë, nuk do të besoni në çfarë gjendje ka përfunduar

Almeda Abazi është modelja e njohur shqiptare e që karrierën e saj e zhvilloi në Turqi.

Ajo në publik u bë e njohur më shumë si gruaja e aktorit shumë të njohur turk Tolgahan Saysman e që në publikun shqiptar njihet me rolin e tij të ‘Çënarit’, përcjell ORAinfo.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Almeda në këtë kohë ka ndryshuar shumë dhe në një foto që ka postuar sot në Instastory ajo shihet krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.