Ana Kabashi: Dua të kaloj një natë me Noizyn

 

Këngëtarja, Ana Kabashi e ka zgjedhur publikisht Noizyn për një natë.

Artistja e njohur, Ana Kabashi ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage” në rubrikën “Kë Zgjedh”, e cila ka zgjedhur mes kolegëve të saj, shkruan lajmi.net.

E pyetur se me kë do kalonte një natë, Robert Berishën apo Noizyn? Kabashi zgjedh njërin prej tyre dhe jep një arsye.

Për të mësuar përgjigjen e saj, shikojeni materialin që ua sjellim në vazhdim. /Lajmi.net/