Angela Martini iu ‘ndez’, në bikini trupin e shfaq!

Modelja shqiptare, Angela Martini ka publikuar disa imazhe të reja me të cilat ka arritur edhe një herë të jetë në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja shqiptare ka linja që çdo kush do ti ëndërronte e të cilat ajo me krenari i ekspozon, shkruan Indeksonline.

E veshur në bikini me ngjyrë të kaltër Angela ka treguar pikat e saj të forta.

Trupi shtatgjatë, këmbët dhe gjoksi seksi edhe këtë herë ishin në fokus të modeles joshëse.

Ndryshe, Angela Martini prej vitesh zhvillon karrierën e saj në Amerikë.

Loading poll ...