Anxhelina Hadërgjonaj provokon me dekoltenë e hapur e veshur në të zeza

Është njëra nga vajzat e këngëtareve më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Vajza e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina tërheq gjithnjë vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ajo ka hedhur një imazh në Instagram teksa shfaqet e tëra në të zeza dhe ka të hapur dekoltenë.

Anxhelina tash e një kohë ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë por ende nuk ka sjell ndonjë projekt të ri.

Megjithatë, projekti i fundit i lansuar me videoklip nga ajo është “Kopje pa kuptim”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

I do not f*ck with your kind, No I do not f*ck with your vibe, No

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on