Anxhelina si gjithmonë provokuese, zhvishet përsëri

 

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Anxhelina së fundmi në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi ku duket shumë tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Modelja dhe këngëtarja, Anxhelina Hadërgjonaj ka vite që është zhvendosur në Amerikë për të jetuar.

E bija e Albërie Hadërgjonaj në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku këngëtarja shifet gjysmë e zhveshur.

Anxhelina e cila synon tregun ndërkombëtar njihet për ekspozimin e linjave trupore në rrjete sociale. /Lajmi.net/