Arbenita dhe Fero i kanë ‘ndarë rrugët’

 

Së fundmi ishin së bashku në Prishtinë.

Reperi Fero dhe e dashura e tij Arbenita së fundmi kanë qenë së bashku në Prishtinë por tani i kanë ndarë rrugët, shkruan lajmi.net.

Arbenita aktualisht ndodhet në Turqi e Fero në Zvicër. Këtë e kanë bërë të ditur nëpërmjet publikimit të disa fotografive në Instagram.

Reperi mund të ketë shkuar në Zvicër me punë e Arbenita ka gjasë për ta vizituar Turqinë. Ajo në Instagram e ka publikuar foton nga atje mirëpo e ka fshirë menjëherë./Lajmi.net/