Arbenita publikon video duke u puthur me Feron, mos e humbisni këtë moment

 

Fero dhe Arbenita janë kthyer në një nga emrat më të komentuar në media.

Reperi nga Gjilani, Fero duket se po e shijon pafund lidhjen me bukuroshen, Arbenita Ismajli, shkruan lajmi.net.

Meqë janë aktiv në rrjetet më të frekuentuara sociale, dyshja ndajnë imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit.

E ajo që së fundmi tërhoqi vëmendje është video e Feros dhe Arbenitës gjersa shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin.

Siç shihet çifti janë në pushime dhe tashmë po vërehet se po kalojnë kohë të mrekullueshme së bashku. /Lajmi.net/