Ardian Bujupi ‘tmerron’ ndjekësit në Instagram, shfaqet me kokë të gjakosur 

Ardian Bujupi shfaqet i gjakosur në Instagram.

 

Këngëtari Ardian Bujupi i ka ‘tmerruar’ ndjekësit e tij me fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në një prej postimeve Ardiani shihet se e ka kokën e gjakosur dhe pranë imazhit nuk ka shkruar asgjë.

Këngëtari nuk ka sqaruar se ku u lëndua dhe çfarë konkretisht ndodhi mirëpo vetëm e ka ndarë këtë imazh me ndjekësit.

Se çfarë ndodhi konkretisht dhe përse e publikoi një foto të tillë sigurisht se këngëtari do ta jap sqarimin më pas./Lajmi.net/