Ardian Bujupi vjen me këngën e re “ZINA”

 

Ardian Bujupi ka lansuar projektin e ri muzikor.

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi ka publikuar këngën e re në gjuhën gjermane, shkruan lajmi.net.

“ZINA”, titullohet kënga e re e Ardianit ku vjen në videoklip me një femër të ‘nxehtë’, që ditë më parë thuhej se ishte e dashura e tij.

Këngën tanimë mund ta gjeni në kanalin zyrtar, YouTube dhe besohet se do t’i pëlqejë publikut dhe fansave të tij.

Ardiani vitin e kaluar ka qenë goxha aktiv me projekte e mbrëmje të ndryshme muzikore. /Lajmi.net/