Ariana dhe Ermali një çift kaq simpatik, shfaqen të lumtur së bashku

Ermal Fejzullahu ka një karrierë të suksesshme, por krahas kësaj edhe një familje të shëndosh.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Ariana kanë një lidhje të mrekullueshme në mes veti dhe shpesh herë publikojnë imazhe përkrah njëri-tjetrit, shkruan Indeksonline.

Këtë herë, Ariana ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi ku shihet së bashku me këngëtarin.

Çifti dukeshin të lumtur dhe në formë të mirë derisa kanë shijuar disa momente relaksuese së bashku.

Ndryshe, Ermali është tejet aktiv edhe me projekte muzikore.

Loading poll ...