Ariana Fejzullahu dhe stili i saj unik

Llogaria personale e Ariana Fejzullahut tashmë është kthyer në një nga rrjetet më të frekuentuara tani për tani.

Se sa kujdeset për çdo paraqitje dhe që ka një stil tejet ekstravagant, këtë e dëshmojnë imazhet që ajo po shfaq herë pas here, shkruan Kosovarja.

Së fundi, erdhi me një imazh nga Dubai, atje edhe ku është duke pushuar së bashku me familjen e saj, e cila padyshim dukej për mrekulli, ku edhe këtë herë kishte bërë një kombimin tejet të duhur.

Ajo erdhi mjaft e mahnitur me kombimin e saj, teksa mbante të veshur fustan të shkurtë dhe bluzë të bardhë. /Kosovarja/