Ariana iu lë pa fjalë me paraqitjen e fundit

Ajo është pjesë e mediave rozë që nga martesa me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahu.

Por, Ariana përveç jetës private ajo komentohet edhe për dukjen fizike dhe stilin e bukur që ajo ka, shkruan Indeksonline.

Kjo gjë vihet re edhe në imazhe që biondina simpatike ka publikuar në llogarinë e saj të ‘Instagramit’.

Duke sjellur çdo herë trendët e reja të veshjes, Ariana edhe këtë herë ka ardhur me shumë stil dhe plotë sharmë.

Kujtojmë që Ariana dhe Ermali janë prindër të tre fëmijëve.