Arilena Ara në formë të mirë, pozon nga palestra

 

Arilena Ara fotografohet në palestër në shoqëri të një personi.

Me një postim në Instagram, Arilena Ara tregon një nga mënyrat se si e kalon vikendin, shkruan lajmi.net.

Arilena ka vënë në pah linjat perfekte trupore në fotografinë që e publikoi në Instagram, ndërsa mbishkrimi që ia la fotos ishte “Unë dhe trajneri im mbresëlënës”.

Kujtojmë se Arilena së fundi ishte pjesë e jurisë  në ‘The Voice Of Albania’, audicion ky i cili ka përfunduar para një jave. /Lajmi.net/