Arnold Schwarzenegger nis xhirimet e pjesës së gjashtë të “Terminator”

 

Arnold Schwarzenegger, 71 vjeç, ka filluar xhirimet për filmin e ri bashkë me Linda Hamilton.

Pjesa e re e këtij filmi është vazhdim i origjinalit të 1984 dhe atij që u pasua më 1991, që do të thotë se mund të thuash “hasta la vista baby” për ngjarjet e tre filmave të tjerë, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Arnold Schwarzenegger është rikthyer në rol për pjesën e re të filmit “Terminator”.

Ylli i filmave aksion, 71 vjeç, pasi u largua, është rikthyer bashkë me Linda Hamilton, 62 vjeç, në pjesën e gjashtë të Dark Fate.

Çifti luajti së bashku në filmin origjinal më1984 dhe vazhdimin e tij më 1991. /Lajmi.net/