‘Arratisja’ e Afërditës dhe bashkëshortit të saj në destinacionin përrallor

  Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl kanë nisur pushimet.      

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kanë vendosur që në këtë fillimvit të vizitojnë disa prej vendeve turistike të Monte Carlos, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, modelja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat ka sjellë pamje magjepsëse nga ai vend.

Çifti po kalonin çaste të lumtura përkrah njëri-tjetrit dhe po shijonin në maksimum këtë udhëtim. /Lajmi.net/

  

Loading poll ...