Arrestohet udhëtari, tymosi cigare në tualetin e avionit

 

Një qytetar nga Shkupi është arrestuar pasi u kap duke pirë cigare në tualetin e avionit.

Siç shkruan Alsat, udhëtari ishte në avionin e linjës Bruksel – Shkup, por u kap nga ekuipazhi teksa tymoste cigare.

Menjëherë ekuipazhi i avionit ka kërkuar asistencën e policisë dhe sapo është ulur në aeroportin e Shkupit, personi i është dorëzuar policisë.

/Ora News.tv/

Loading poll ...