Arta Elezaj momente intime me një mashkull në lokalet e Tiranës

Nuk është aktore me profesion, por falë bukurisë së saj, u bë pjesë e serialit komik ‘O Sa Mirë’, ku brenda një kohe të shkurtër u bë një nga femrat më të komentuara dhe me të ndjekura në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për kaçurrelen Arta Elezaj, e cila nga qyteti i vogël i Klinës, u bë fytyrë mediatike në mbarë Shqiptarinë.

 

Madje, ajo përveç bukurisë që shfaq në projekte televizive, e rrjete sociale, Arta tregon edhe një anë tjetër, atë të luksit.

 

Veturë të shtrenjtë, marka prestigjioze, udhëtime në mbarë botën, janë ato që shohim tek profili i ‘aktores’ në Instagramin e saj.

Ndonëse nuk është përfolur për ndonjë lidhje dashurie, ajo është parë me një mashkull në moshë të mesme të shoqëruar në një lokal në Tiranë.

Në një video mund të shihni se si Arta është duke kaluar çaste argëtimi pranë këtij mashkulli të panjohur për publikun, madje afërsia e tyre është mjaftë e madhe.