Aurela Gaçe e pakënaqur me këtë pjesë të trupit të saj: Do ta ndryshoja

  Këngëtarja Aurela Gaçe ka treguar se çka do të ndryshonte te vetja.      

Këngëtarja Aurela Gaçe nëpërmjet një Instastory u ka treguar ndjekësve se e vetmja pjesë e saj që nuk i pëlqen dhe do të donte ta ndryshonte janë vetullat, shkruan lajmi.net.

Aurela pranë postimit tha se nuk i pengon fare gjatësia, si me taka si pa to, mirëpo gjithmonë ka pasur dëshirë që t’i kishte vetullat më të trasha.

E meqenëse ajo nuk i ka pasur kurrë të tilla, vajzat e saj duke i ngjarë babait të dyja kanë vetullat që Aurela i ka ëndërruar.

Ajo njihet si një këngëtare shumë e suksesshme dhe me stil të veçantë të veshjes./Lajmi.net/

Loading poll ...