Aurela Hoxha publikon foto e zhveshur në shtrat: Si po shkon e diela juaj?

 

Aurela Hoxha të dielën po e kalon e zhveshur duke u relaksuar.

Aurela Hoxha në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një imazh në të cilin shfaqet e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Pranë postimit ajo i ka pyetur ndjekësit se si po e kalojnë ata të dielën, e bazuar në foton e postuar Aurela të dielën vetë po e kalon për mrekulli.

Ajo njihet për provokimet e vazhdueshme nëpër rrjete sociale, sidomos atë Instagram dhe vëmendja nuk mungon asnjëherë./Lajmi.net/