Baba i Dua Lipës i gjen këto foto dhe i publikon në Instagram

Është rikthyer prapa në kohë dhe babai i Duas i ka publikuar këto imazhe.

Babai i Dua Lipës, Dukagjini është rikthyer në festën e Krishtlindjes i cili solli disa imazhe të papublikuara, shkruan lajmi.net.

“I gjeta do foto për Krishtlindje”, ka shkruar ai.

Dukagjini vjen me foto të ndryshme të familjes së tij, ku nuk munguan as pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve.

Ai është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjete sociale, e në atë Instagram numëron mbi 170 mijë njerëz.