Baby G bën veprimin me të cilin ua ‘mori’ zemrat të gjithë shqiptarëve

Babt G e ka bërë veprimin shumë të dashur për publikun shqiptar.

 

Këngëtarja Baby G e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në fokus ka vënë ngjyrën e kuqe të flokëve e cila po i pëlqen shumë por zemrat e publikut i mori me një tjetër veprim.

Baby G e ka bërë simbolin e shqiponjës me duar dhe komentet pozitive pranë postimit nuk kanë munguar.

Këngëtarja po e shijon suksesin e saj në muzikë dhe po ashtu duket tejet e lumtur pranë të dashurit me të cilin po publikon shpesh foto nëpër rrjete sociale./Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 Red hair gee ?? 

A post shared by   BabyG  (@babygee) on