Baby G provokon fansat me imazhin në bikini, nuk duhet të lini pa e parë

 

Baby G vazhdon t’i provokojë fansat me imazhe e video të llojllojshme.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gordana Kingji apo siç njihet te publiku Baby G është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e fundit të ndarë me ndjekësit në Instagram, Kingji ka vënë në pah format trupore teksa shfaqet në bikini.

Baby G është duke punuar në këngën e re ku në videoklip do të jetë edhe i dashuri i saj, të cilin e prezantoi së fundmi para publikut.

Ndryshe, “It’s me”, është projekti i fundit i publikuar nga artistja shqiptare në fillim të këtij viti. /Lajmi.net/