Baby G zhvishet para pasqyrës

Baby G vazhdon të provokojë ndjekësit e saj.

 

Një nga emrat më të lakuar në mediat rozë është edhe rep artistja Baby G, ajo gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve me foto provokative, shkruan lajmi.net.

E zhveshur para pasqyrës, Gordana Kingji, brenda pak minutave arriti të marr mijëra pëlqime në fotografinë e publikuar.

‘Pretty Gangster’ ishte shkrimi që këngëtarja vendosi në fotografi, ‘Pretty Gangster’ poashtu titullohet kënga që Baby G kishte paralajmëruar që do ta sjell në bashkëpunim me të dashurin e saj Lim Hotin.

Projekti i fundit i këngëtares titullohet ‘It’s me’ dhe ka arritur miliona klikime në Youtube. /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 Pretty Gangster 

A post shared by   BabyG  (@babygee) on