Balerina shqiptare: Për ditëlindjen e tij i bëra dhuratë virgjërinë time

Balerina e njohur shqiptare gjatë një interviste të fundit ka treguar se të dashurit i kishte bërë dhuratë për ditëlindje, virgjërinë e saj.

E ftuar në emisionin ‘Pop Culture’ Isida Mollaymeri ka zbuluar disa të pathëna për veten e saj dhe kur u pyet se në cilën moshë e ka humbur virgjërinë e dha përgjigjen interesante nëpërmjet të cilës tregoi edhe për dhuratën e çmuar që i kishte bërë dikur një të dashuri, shkruan lajmi.net.

‘’ Virgjërinë në fakt e kam dhuruar për ditëlindje. Sepse unë gjithmonë kur nuk kam mundësi qe ti bëj dhurata dikujt, i bëj dhuratë një gjë edhe meqë ishte për t’u bërë në mos sot nesër thash okej po ia bëj dhuratë’’, tha ndër të tjera balerina e njohur shqiptare./Lajmi.net/