Barku i gruas shtatzënë bëhet viral për madhësinë dhe formën interesante

Një grua nga Danimarka është bërë virale pasi një video të barkut të saj teksa priste trinjakë e postoi në TikTok.

Michella Meier-Morsi solli në jetë Charles, Theodore dhe Gabriel këtë muaj pasi dokumentoi shtatzëninë e saj në Instagram.

Ajo ndau përditësime të rregullta me 260,000 ndjekësit e saj në Instagram, megjithatë, një video e postuar në TikTok nga një person tjetër i kushtoi asaj vëmendje ndërkombëtare, shkruan DailyMail.

Videoja që atëherë është shikuar më shumë se 14 milionë herë teksa njerëzit janë habitur me madhësinë dhe formën e barkut të saj.