“Bashkëpunim mes dy dashurish të pastërta”, Xhensila zbulon se a po bën duet me Besin

  Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar në edicionin festiv të emisionit “Mirage”.      

Xhensila Myrtezaj në intervistën e saj dhënë për “Mirage” ka zbuluar më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur për ndjenjën e të qenit nënë, ndërsa me emocion e përshkruan edhe periudhën e shtatzënisë.

Meqë kohët e fundit edhe bashkëshorti i saj ka qenë aktiv në disa projekte muzikore, Xhensila zbuloi nëse po planifikojnë të bëjnë duet.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Xhensila. /Lajmi.net/