Bashkëpunoi me Ledrin, kështu e komenton Tayna suksesin e këtij projekti

  Tayna ishte e ftuara speciale në “Mirage” festiv.      

Tayna në intervistën e saj dhënë për “Mirage”, ka zbuluar shumëçka rreth projekteve të saj muzikore, shkruan lajmi.net.

Rep-artistja ka folur rreth vështirësive për të arritur për pak kohë këtu ku është tani, si dhe foli rreth projekteve të reja.

Ajo aktualisht po shijon suksesin e këngës “AJE”, në duet me Ledrin, për suksesin e të cilës ka disa fjalë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çka tha Tayna. /Lajmi.net/