Bashkëshortja e Lumi B shfaqet si trëndafil

Bashkëshortja e Lumi B është vazhdimisht në fokus të mediave që nga martesa me reperin e njohur.

Miranda është një femër me shumë stil dhe kjo vihet re në çdo postim që bënë, shkruan Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi e veshur me një pallto gjigante derisa në kokë kishte vendosur një emoji të trëndafilit.

Ndryshe, Lumi B dhe Miranda janë prindër të një djali.