BAYERN SI “MAKINË”: nuk ndalet dhe trefishon ndaj Lazios me Sane (VIDEO)

Bayern i pamëshirshëm! Skuadra e Hansi Flick duket se ka ndër mend ta mbyllë diskutimin kualifikim ndaj Lazios që në ndeshjen e parë, në Romë.

Skuadra gjermane ka shënuar edhe golin e tretë ndaj bardhebluve që tentuan të rihapnin ndeshjen me Immobile.

Goli i tretë erdhi nga Sane, që ka gjunjëzuar kështu totalisht bardheblutë, duke iu shtuar golave të Leëandoëski dhe Musiala.


Dolën Zbuluar! Andi dhe Melisa janë akoma bashkë! (FOTO)

Mino Raiola lëshon ‘bombën’ për Haaland, katër klube nga Anglia mund ta transferojnë atë