Bebe bën lëvizje provokative para kamerës, për një moment gati i doli…

Bebe Rexha ka vallëzuar para kamerës dhe për një moment gati sa nuk i ra bluza.

Këngëtarja Bebe Rexha shpesh herë realizon foto nga përditshmëria por edhe videot nuk mungojnë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare në llogarinë e saj në Instagram edhe së fundmi i ka publikuar disa imazhe ku shihet duke vallëzuar, mirëpo nuk ishte vallëzimi ai që tërhoqi vëmendje por ishte bluza e saj.

Këngëtara e kishte zbuluar njërin krah dhe me sa shihet nuk ka veshur asgjë nën bluzë. Një lëzivje tjetër e saj do t’i zbulonte gjoksin para kamerës.

Bebe njihet për linjat e bollshme trupore andaj edhe së fundmi nuk arriti t’i gjejë rrobat e përshtatshme me porosi, kjo pasi masa e saj ishte shumë e madhe dhe nuk i binin, gjë kjo e cila e brengosi shumë këngëtaren e cila ankohej se kurrë nuk po mundet të porosis online.