Bebe kërkoi bashkëpunim me këngëtaret shqiptare, Dua ia kthen: Hajde shqipe

 

Bebe Rexha ka kërkuar bashkëpunim me tri këngëtaret shqiptare dhe Dua Lipa i ka kthyer përgjigjen epike.

Këngëtarja Bebe Rexha së fundmi nëpërmjet një postimi në Twitter ka kërkaur bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max, shkruan lajmi.net.

Ndërsa nuk ka munguar përgjigja e Duas e cila nëpërmjet Twitterit në mënyrë epike i ka shkruar: Hajde shqipe.

Tani kanë mbetur të përgjigjen edhe dy këngëtaret e tjera, Rita Ora dhe Ava Max./Lajmi.net/

Loading poll ...