Bebe Rexha i ‘nxjerr’ të gjitha në imazhet e fundit

 

Këngëtarja, Bebe Rexha shpesh befason fansat në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare shpesh befason fansat në rrjetet sociale me postimet që bën, shkruan lajmi.net.

E së fundmi, Rexha ka sjell disa fotografi e cila tregon se momentalisht gjendet në Paris dhe në plan të parë ka vënë gjoksin.

Bebe shpesh kritikohet për format trupore, madje problemin më të madh e ka me stilistët pasi ka numër të madh të rrobave.

Rexha është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell para fansave gjatë muajve të ardhshëm.

“Last Hurrah”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo për të cilën mori kritika të ashpëra edhe nga prindërit. /Lajmi.net/