Bebe Rexha në kopertinën e revistës “Cosmopolitan”

Bebe Rexha ka pozuar për revistën prestigjioze.

Bebe Rexha gjendet në coverin e numrit të ardhshëm të revistës “Cosmopolitan”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte zgjedhur të vishet në të zeza, teksa kishte vënë në pah linjat trupore në veshjen transparente.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Say My Name”, në bashkëpunim me David Guettan dhe J. Balvin. /Lajmi.net/