Bebe Rexha rrethohet nga meshkuj gjysmë të zhveshur në performancën për “LGBT”

Bebe Rexha rrethohet nga meshkuj gjysmë të zhveshur në performancën për “LGBT”

 

Bebe Rexha dje ka dhënë një performancë të ‘nxehtë’ për komunitetin “LGBT”.

Bebe Rexha ka performuar në një lokal të komunitetit “LGBT”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte zgjedhur të vishet e tëra në të zeza, ndërsa gjatë performancës pranë saj qëndronin disa meshkuj gjysmë të zhveshur.

Loading poll ...

“Ne do të bëjmë çfarëdo që dëshirojmë. Dashurojmë kë duam. Jetojmë si duam. Faleminderit komunitetit LGBT që gjithmonë më doni dhe asnjëherë nuk më gjykoni mua”, ka shkruar Bebe.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Last Hurrah”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/