Befason Adriana Matoshi: Nuk e njoh Feron

 

Fero tash e disa vite ka bërë bujë me deklaratat për veten.

E së fundmi aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi ka thënë se nuk e njeh reperin nga Gjilani, Feron, shkruan lajmi.net.

E ftuar në rubrikën, “Kë Zgjedh”, të emisionit “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, Matoshi befasoi të gjithë me përgjigjen e saj.

Këtë përgjigje dhe të gjitha të tjerat mund t’i mësoni përmes intervistës së mëposhtme. /Lajmi.net/