Befason Kim, ja çfarë u ka bërë dhëmbëve

  Kim Kardashian ka habitur ndjekësit me fotografinë e fundit.      

Kim Kardashian ka postuar një imazh të ri, në të cilin ka fotografuar dhëmbët nga afër, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte vendosur disa gurë, madje edhe një kryq, e ky veprim i saj habiti të gjithë, pasi nuk e prisnin.

Për ndryshe, Kim Kardashain vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar të shoubizit në botë.

Kim dhe partneri i saj Kanye West presin të bëhen prindër për herë të katërt, këtë herë nga një nënë surrogate. /Lajmi.net/

Loading poll ...

                    View this post on Instagram                            

 

 new grillz 

A post shared by   Kim Kardashian West  (@kimkardashian) on