Befason Shkenda Dubova, kjo është mosha e saj

  Shkenda Dubova u është rikthyer rrjeteve sociale.      

Këngëtarja Shkenda Dubova është rikthyer në rrjete sociale prej të cilave qe një kohë ka pauzuar, shkruan lajmi.net.

Ajo nëpërmjet disa Instastory sot u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve dhe në njërën prej tyre ka treguar moshën.

Shkenda është vetëm 28 vjeçe dhe nëse e shikon nga jashtë duket më e pjekur në moshë, andaj ky fakt nuk ka pasur se si të mos i befasoi të gjithë./Lajmi.net/