Behari “ngrihet” në kohë me borë, i ndryshon komplet fytyra

Aktorja turke, Gaye Turgut u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj të Beharit në serialin, Më Fal, përcjell ORAinfo.

Ajo me talentin e saj arriti që të i bëjë për vete një mori adhuruesish anë e mbanë botës. Famë të madhe ajo arriti të bëjë edhe te publiku shqipfolës.

Turgut është martuar me aktorin Deniz Evrin dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur.

Por, duket se ajo nuk i ndahet profesioni të saj dhe projekteve, përkundër motit të ftohët. Ajo ka postuar një foto ku nuk duket aspak mirë.