Bertan Asllani na e prezanton gruan më të rëndësishme për të

 

Bertan Asllani na ka prezantuar me nënën e tij.

Këngëtari Bertan Asllani nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory i ka prezantuar ndjekësit me nënën e tij, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri sot kur ajo e feston ditëlindje dhe këngëtari i cili po merret edhe me aktrim vendosi që ta uroj edhe publikisht.

Në foton e postuar vihet re se Bertani i ka ngjarë shumë asaj./Lajmi.net/