Bes Kallaku publikon foton e rrallë, kështu dukej para se ta njihte Xhensilën

  Bes Kallaku është kthyer në kohë.      

Duket se Bes Kallakun e ka kapluar nostalgjia e kohës kur ishte fëmijë, andaj me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto të shkëputur nga arkiva, shkruan lajmi.net.

”Babi, Mami edhe un llapushi…”, ka shkruar Besi pranë fotografisë ku shihet me prindërit dhe komentet nga fansat nuk kanë munguar.

Besi sot është vet prind, mirëpo çifti nuk kanë dashur që të publikojnë foto ku shihet fytyra e Ajkës, andaj ende nuk dihet se cilit i ka ngjarë./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Babi, Mami edhe un llapushi…? 

A post shared by   bes kallaku  (@bes_kallaku) on